KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17454233

nr 1745 4233

Rehfeldt Pedersen (1918-1987), Danmark, "Gudhjem". Signerad a tergo, daterad 1961. Olja på pannå, 25x29 cm, yttermått inklusive ram: 33x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 december 2025
kl 20:40:00